Mafia Wars – Facebook

Facebook.com już od dłuższego czasu posiada w swojej ofercie grę… tak wiem zaraz mnie wyśmiejecie. Heh trudno. Mafia Wars.

Idea gry jest bardzo prosta: Jesteśmy sobie członkiem tytułowej mafii, którą tworzymy razem z naszymi grającymi znajomymi z listy przyjaciół. Szkielet gry jest bardzo podobny do większości przeglądarkowych gier. Krążą opinie, że jedynym powodem grania w Mafia Wars jest to, że wszyscy znajomi w to grają. Jest w tym trochę prawdy. Mi osobiście dość szybko się znudziła ale nie ukrywam, że przez dwa tygodnie po kilka razy dziennie logowałem się na FB by zrobić kilka misji, otworzyć sejf, okraść konkurencję albo kupić/zdobyć nowy przedmiot. Ostatnio zostały oddane do dyspozycji nowe miasta do gry Cuba/Londyn i inne, pozwala to na nie zanudzenie się robieniem ciągle tych samych misji.

Podsumowując. Jeśli znajomi grają w Mafia Wars to warto również się do nich przyłączyć, gdyż jest to bardzo zespołowa gra (po przejściu początkowego etapu – kilka dni) i o dziwo potrafi dać sporo frajdy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*